Zespół

Aneta Sobczak

Psychoterapeutka Gestalt

W pracy terapeutycznej najważniejsze jest dla mnie holistyczne spojrzenie na człowieka, jego historię i trudności, z którymi się zmaga.

Jestem psychoterapeutką Gestalt (w trakcie ostatniego etapu 4-letniego szkolenia certyfikującego w Szkole Psychoterapii Gestalt akredytowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT) i założycielką Empatical. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w podejściu Gestalt.

W pracy terapeutycznej najważniejsze jest dla mnie holistyczne spojrzenie na człowieka, jego historię i trudności, z którymi się zmaga. W gabinecie kieruję się zaciekawieniem drugim człowiekiem i indywidualną perspektywą dla każdej osoby. Wierzę, że w atmosferze pełnej zaufania i poczucia bezpieczeństwa możemy dotrzeć do tego jak nasza historia wpływa na przeżywane obecnie trudności, poszerzyć świadomość, odkryć, poznać i zrozumieć prawdziwego siebie. Mam również doświadczenie w obszarze biznesowym i korporacyjnym, co pozwala mi lepiej zrozumieć trudy, wyzwania i perspektywę moich klientów.

W gabinecie wspieram osoby doświadczające kryzysu emocjonalnego, objawów psychosomatycznych, trudności w relacjach, obniżonego nastroju, depresji, a także osoby doświadczające lęku, straty, przytłoczone przez samotność i pustkę.

Zapraszam również osoby pragnące rozwijać się, odkrywać swoje prawdziwe wewnętrzne „ja”, czy potrzebujące wsparcia w poszukiwaniu radości i sensu życia. Jeśli czujesz, że gdzieś się zgubiłeś, zapraszam Cię do wspólnej drogi powrotu do siebie.

Pracuję w oparciu o zasady Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt. Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i treningach. Moja praca podlega stałej superwizji. Prywatnie jestem miłośniczką kryminałów, dobrej kawy i spotkań z naturą.

Specjalizacja
Psychoterapeutka Gestalt
Dostępność
poniedziałki: 17.00-19.00, wtorki: 20.00-21.00
Forma spotkań
Stacjonarnie oraz online